уторак, 10. август 2021.

Barsa bez Mesija: 3:0 protiv Juventusa, sa sve Ronaldom

Tradicionalni Gamper kup pripao je Barseloni koja je sa 3:0 pobedila Juventus. Utakmica se igrala na "Johan Krof areni". Bio je to prvi meč za Barselonu bez Lionela Mesija kao klupskog člana.Odustvo Argentinca se nije osetilo pošto su se izabranici Ronalda Kumana predstavili u dobrom svetlu protiv gostiju iz Torina.

Juventus je nastupio u jakom sastavu sa Kristijanom Ronaldom u startnoj postavi, ali je evidentno da im nedostaje dobar igrač u veznom redu što je najveća mana Stare dame.

Barsi je za trijumf bio dovoljan gol u prvom i dva pogotka u nastavku. U prvom delu mrežu je tresao Depaj posle lepe akcije u 3. minutu, a u nastavku Brajtvajt nakon kornera u 58. minutu

Treba napomenuti i da je Juve imao nekoliko vrlo dobrih prilika. Morata koji je bio starter je u finišu prvog dela propustio niz šansi, ali nije uspeo da pronađe put do mreže.

Konačan rezultat postavljen je u sudijskoj nadoknadi kada je lep gol sa ivice kaznenog prostora postigao Puig

Нема коментара:

Постави коментар

Tradicionalni Gamper kup pripao je Barseloni koja je sa 3:0 pobedila Juventus. Utakmica se igrala na "Johan Krof areni". Bio je to...